Milí zákazníci, eshop máme jako doplňkový k našim hlavním činnostem a ke zpracování se dostáváme většinou až po večerech. E-Pdf soubory jsou zasílány emailem, kontrolujte proto prosím složku SPAM, stává se, že tam zaslané soubory skončí. Děkujeme
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. OBCHŮDEK - NOVÉ PDF
OBCHŮDEK - NOVÉ PDF
25.07.2022

V našem obchůdku najdete NOVINKU - PDF OBCHŮDEK.

Obsahuje 41 etiket na různé druhy zboží. Inspirací mi byla autorská výstava Zábaviště pro sviště. Paní ředitelka Muzea a galerie Bohuslava Martinů v Poličce Pavla Juklová a kurátorka výstavy Simona Valachová přišly s nápadem interaktivní instalace, která bude pro děti co nejvíce atraktivní.

Součástí výstavy je i krásný dřevěný obchůdek, do kterého já navrhla etikety a paní ředitelka vyrobila zboží, peníze, cenovky a našila i spoustu ovoce a zeleniny. Toto místo se stalo ihned na výstavě nejoblíbenějším a děti si v něm vyhrají hodiny.

Proto jsem chtěla tuto možnost ,,domácího obchůdku" zprostředkovat i vám.

Stačí si vytisknout etikety a na prázdné obaly od zboží je nalepit. Snažila jsem se měřit rozměry podle dostupných produktů - šlehačky ve spreji, balení popcornu, přesnídávky apod.

Peníze si po vytisknutí raději zalaminujte, tak rychle se neopotřebí. Dětem, které umí psát, se určitě budou hodit i paragony. Společně nadepište cenovky a dejte dětem určitý obnos peněz, aby se naučily si spočítat, co si mohou za ně koupit.

Hrou je tak podpoříte nejen v komunikaci, ale i finanční gramotnosti, matematice a lépe se budou orientovat i v běžných obchodech. Můžete si dávat na kupičky například zboží, které je živočišného původu a rostlinného. Které je potřeba k vaření a které je spíše pro chuť a mlsání...

Budu ráda, pokud si užijete s obchůdkem hodně zábavy!

 

 

 

 

 

Copyright Vendula Hegerová 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz