Milí zákazníci, eshop máme jako doplňkový k našim hlavním činnostem a ke zpracování se dostáváme většinou až po večerech. E-Pdf soubory jsou zasílány emailem, kontrolujte proto prosím složku SPAM, stává se, že tam zaslané soubory skončí. Děkujeme
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Poděkování
28.12.2019
Komentáře (0)

Poděkování

Za pár dní skončí rok 2019 a pro nás to bude rok, kdy se zrodil OBCHŮDEK VENDULA.

Opravdu jsem si nikdy nemyslela, že by se takový nápad někdy realizoval. Za vše může vlastně Karol Tišerová a její blog Život podle Karol. Ta si nechala udělat pár dárečků pro své fanoušky a tím mne inspirovala, že by bylo pěkné si vyzkoušet, jak by obrázek ode mne vypadal třeba na plecháčku. U stejné firmy (RTG) jsem si nechala vyrobit asi 10 plecháčků pro kamarády, klienty... Kluci z RTG se mne zeptali, zda bych nechtěla mít malý e-shop a v něm takové plecháčky prodávat. Nejdříve jsem myslela, že to nechám celé jen na nich, protože vím, že podnikatelského ducha opravdu nemám. Ale podpořil mě můj muž a moje máma a nakonec se opravdu obchůdek podařilo ,,otevřít".

Ovšem tím začala starost... Musela jsem se naučit pracovat se šablonou e-shopu, odlaďovat chyby, na které mě zkušenější ,,eshopisté" upozornili. Fotila jsem na mobil členy celé rodiny v tričkách, chodila po okolí s batohem plecháčků a hledala pěkná místa k focení do obchůdku.

 

A dala jsem se i do vymýšlení nových věcí, divadélka, her, rozvrhů... Nápadů přichází hodně:-)

Když spustíte e-shop, čekáte na každou objednávku, kdy z ní máte velikou radost, ale i pocit zodpovědnosti a strachu, aby byl zákazník spokojený, aby se vše udělalo bez chyb.

Máme veliké štěstí, že naši zákazníci jsou skvělí. A když vidím, že si někdo objednal již 3x, tak si říkám, že snad všechny ty nervy a čas stály za to:-)

Chtěla bych vám všem, kteří v našem obchůdku nakoupili, ale třeba k nám chodíte i jen na návštěvu, poděkovat. Je to pro mne veliká radost.

(Sofinka mi navrhla logo)

Do toho nového roku 2020 nám přeji, aby se vám u nás stále líbilo, aby vám věci z obchůdku přinášely potěšení a rádi jste se k nám vraceli...

A vám všem přeji jen to nejlepší. Zdraví pro celou rodinu. A hlavně čas na to důležité... pro vás a vaše děti.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Copyright Vendula Hegerová 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz