Milí zákazníci, eshop máme jako doplňkový k našim hlavním činnostem a ke zpracování se dostáváme většinou až po večerech. E-Pdf soubory jsou zasílány emailem, kontrolujte proto prosím složku SPAM, stává se, že tam zaslané soubory skončí. Děkujeme
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Co se stalo v tomto roce...
31.12.2022
Komentáře (0)

Co se stalo v tomto roce...

Obecně nemám ráda oslavy Silvestru, předsevzetí si nedávám a spíše mám smutný pocit, že čas utíká stále rychleji...

Tento rok byl ale plný důležitých událostí a nový rok přinese změny, které chci s vámi sdílet.

Pro mne bude rok 2022 navždy rokem, kdy nás opustil náš milovaný pejsek Gromit. Není den, abych si na něj nevzpomněla, aby mi nechyběl... Ale v novém roce mám naději poznat a přivést k nám domů pejska nového a opravdu se těším, až tu s námi opět bude psí člen rodiny...

Naopak krásnou vzpomínkou je pro mě nová výstava Zábaviště pro sviště, kterou realizovalo Městské muzeum a galerie v Poličce. Za to budu vždy vděčná ředitelce galerie Pavle Juklové a kurátorce výstavy Simoně Valachové. Výstava je putovní a začíná hned v lednu svou další pouť v České Třebové. A domlouváme další místa a galerie. Určitě budu ráda, pokud nám napíšete vaše případné tipy, kam by mohlo Zábaviště zavítat.

  

Pokřtili jsme také s Michalem Horákem novou knížku Pilníček pro tvůj jazýček na Světu knih. A Filip Cíl a Tomáš Kůgel provedli děti představením Chyťte pytláka - divadelní hry z knížky Obrázkové pohádky.

   

 

Koncem jara jsem domalovala knížku Tvořílkovi. Byla to náročná, ale moc hezká práce. S autorkou Lucií Cmarovou, redaktorkou Hankou Vildovou a kmotrem Danielem Krejčíkem, jsme ji také v září pokřtili.

 

Tento rok mi udělala velikou radost spolupráce s českou firmou Moravská ústředna Brno. Domluvili jsme se na realizace Pepy poplety, Edy neposedy a vlka Šediváka, jako hraček a polštářků pro děti. Bylo nesmírně zajímavé podílet se na ladění podob maňásků a nakonec i velkého Pepy. Skvělá je i písničková kostka, ke které vzniklo PDF.

    

   

A velikou odměnou bylo ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA.

Se Silvou Menouškovou Makovskou a Gábinou Noskovou Melkovičovou jsme společně k loutce Pepy navrhly karty, které pomáhají dětem s jemnou a hrubou motorikou a oromotorikou.

Pepa se s kamarády opět vydal na cestu do školek.

 

V roce 2022 mi vyšly tyto knížky:

Pilníček pro tvůj jazýček, Tvořílkovi, Dinosauří pohádky a také noví Lepíci v přírodě.

Jsem vděčná, že je stále hodně práce a hlavně, že mě stále baví. Ale bez vás by vše nemělo smysl. Proto opravdu MOC DĚKUJI za vaši přízeň, za všechny krásné zprávy, které mi píšete a také, že opakovaně navštěvujete náš obchůdek.

Obchůdek projde velikou změnou. Rozhodli jsme se, že vše budeme nyní již posílat osobně. Vyřadili jsme tak hodně zboží, které se zadávalo v Praze k výrobě podle objednávek. Nenajdete v obchůdku už trička, doprodáme poslední kusy puzzle, museli jsme vyřadit i ručníčky, vestičky... Ale zase naopak přidáme novou možnost - koupit si originální obrázky, hračky Edy a Pepy. Více knížek, do kterých vám ráda namaluji věnování.

Potěší nás, pokud se do našeho obchůdku budete vracet i v novém roce. Budeme se snažit pro vás vytvářet novinky a dále se rozvíjet.

Děkuji také své rodině, bez které by obchůdek nebyl. Pomáhají mi plnit si své sny a rozvíjet práci, kterou tak miluji.

Krásný Nový rok a ať vám číslo 23 nakonci přinese jen štěstí. Já mám číslo 23. v datumu narození, takže pro mne je to určitě rok, na který se už těším...

Vaše Vendula Hegerová

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Copyright Vendula Hegerová 2019. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz